Přinášíme Vám 13 jednoduchých tipů raw jídel do krabičky nebo skleničky, které jsou rychlé na přípravu a vzít si je můžete kamkoli pojedete. Práce, škola, výlet, cesta autem, letadlem? Všude tam si můžete vzít tato jídla s sebou.

Proč raw strava?

Po detoxu na šťávách, který je součástí detoxů BRAWO Life, následuje po 14 dnech na šťávách 7 dní na raw veganské stravě. Proto jsme se rozhodli vám ukázat, jak jednoduché je připravit si raw jídla i s sebou do práce, do školy či na výlet, aniž byste detox přerušili.

Co jíst?

Co je raw strava, co jíst a co ne, to vše vysvětlujeme v článku: Detox na šťávach, jak se po něm začít stravovat.

Informace naleznete také v e-booku 21 dní ke změně nebo v naší knize 21 dní ke změně. Ale co si sbalit sebou na cesty a jak jídlo přepravovat, to si napíšeme zde.

Snídaně sebou:

Snídaně je velmi jednoduchá. Ovoce, ořechy, smoothie, smoothie bowl, chia pudink. Vše sbalíte jednoduše do krabičky nebo do láhve a můžete snídat kdekoli.

Například čoko smoothie: 200ml ovesného mléka, 2 datle, 1 banán, 2 lžíce ovesným vloček, hrst dýňových semínek, vše rozmixovat a dát do láhve s sebou. Nebo vyzkoušet další recepty z nášho webu.

Chia puding: 200ml sójového mléka smíchat v nádobce se 4-5 lžícemi chia a např. kokosovým sirupem nebo jiným sladidlem, nechat uležet 5min a přidat jakékoli ovoce.

Smoothie bowl ve skleničce: v mixéru rozmixovat 2 banány, 1 jablko, hrst mražených jahod. Rozmixovanou směs dáme do sklenice a navrstvíme ovocem, nasekanými ořechy a semínky. Nebo vyzkoušet další recepty z nášho webu.

Obědy a večeře sebou:

Obědy a večeře mohou být stejné, jelikož jde většinou o slaná jídla. Možností je mnoho: cuketové špagety s omáčkou, domácí pomazánkakrekry, zeleninová kolečka nebo hranolky s dipem, rýžové rolky, sushi s květákovou rýží, salát se zálivkou. Výhodou je, že jídlo nemusíte nikde ohřívat 🙂 Recepty naleznete na našem webu brawolife.cz nebo v našem e-booku nebo knize 21 dní ke změně.

obedy a vecere sebou, jidlo sebou, take away, vegan meal prep, vegan, raw veganská jídla

Svačiny sebou:

Malé svačinky na výlet, na cestu autem nebe do vlaku, to se vždycky hodí. Nás vždy zachrání nepražené a nesolené ořechy. Děláme si mix kešu, mandlí, vlašských ořechů a máme je na cestách vždy po ruce. K tomu se skvěle hodí sušené ovoce jako datle, švestky, fíky, meruňky. Můžete si také připravit raw energetické kuličky nebo hustý avokádovo-čokoládový pudink ak němu si nakrájet ovoce. Nebo mangový-kokosový pudink s čokoládou.

svačiny, svačina, svačina sebou, energetické kuličky, vegan jídlo, jídlo sebou, orechy, brawo life

Inspiraci na další recepty hledejte na našich sociálních sítích.

Nejvíce aktivní je náš instagramový profil, kde denně ve stories a reels naleznete recepty a tipy. Naleznete nás pod jménem @brawo_life_cz.

Nepřehlédněte ani náš youtube kanál BRAWO Life, kde sdílíme dokumenty o uzdravení, ale také delší recepty na šťávy a jídla.

Přidejte si nás také na facebooku BRAWO Life a přihlaste se zdarma do naší podpůrné komunity skupiny na facebooku: BRAWO Life-21 dní ke změně.

Sdílejte: