BRAWO Life International

brawolife.com

 

Značku BRAWO Life jsme založili, jako rodinnou firmu v roce 2015. Naším hlavním záměrem bylo a je, šířit informace o zdravém životním stylu, založeném na rostlinné stravě, sebevzdělávání, pohybu a mentálním nastavení. Během let jsme vytvořili vlastní řadu odšťavňovačů a mixérů pod naší značkou BRAWO Life. Na základě našich zkušeností s odšťavňováním a mixováním, jsme kladli důraz na vysokou kvalitu, netoxické materiály přístrojů a samozřejmě na praktické používání.

Vytvořili jsme také DETOX online program 21 dní ke změně, kam jsme vložili všechny naše zkušenosti s uzdravením a rostlinnou stravou.

Povedlo se nám najít skvělého výrobce, s více jak 15-ti letou zkušeností výroby šnekových odšťavňovačů a dohodli spolupráci na BRAWO life přístrojích. Dnes prodáváme naše odšťavňovače, mixéry a láhve do více než 15 zemí světa.

 

Začínali jsme v České a Slovenské republice, zde nás můžete najít v online prostoru na našem eshopu:

   

 

e-shop BRAWO Life 

Také nás najdete na platformách:

                      

 

 

Najdete nás na sociálních sítích:

  I          
SKUPINA BRAWO Life 21 dní ke zněně

A protože žijeme na BAli, v Indonésii, otevřeli jsme v roce 2023 pobočku

BRAWO Life Indonesia 

  www.brawolife.id

 

Naše produkty se prodávají po celé Indonésii v e-commerce jako jsou:

         

 

V roce 2023 jsme také podepsali naši první FRANCHISE a to do Švýcarska 

        www.brawolife.ch

Nyní si tedy originál produkty BRAWO Life můžete zakoupit i ve Švýcarsku, s koncovkou uzpůsobenou pro Švýcarské elektrické zásuvky.

www.brawolife.ch

 

V jednání je FRANCHISE BRAWO Life pro Německo

 

Jsme otevřeni dalším FRANCHISE pro další země. Pokud máš zájem a zkušenosti, podílet se s námi na šíření zdravého životního stylu a zároveň mít pevný a stabilní business založený na spolupráci s lidmi, stačí nám napsat.

Naším cílem je být dostupní všude na světě, nemáme žádná omezení 🙂