Zdravotní úspěchy našich klientů

Přečtěte si, jaké výsledky dosáhli naši klienti díky RAW detoxu

Video Reference

Reference

Jana, 38

“Změnila kompletně všechno, teď už vím, co jídlo dokáže”

,,Váš projekt sleduji a je úžasné, co děláte! Po sledováni Vašich příběhů, jsem změnila kompletně všechno. Teď už vím, co jídlo dokáže, patří Vám obrovské díky, že to všechno předáváte dál a pomáháte lidem. V tomhle jsou ty sociální sítě užitečné.”

Lenka, 45

“Po detoxu se mi konečne skvěle dýchá, uvolnily se mi dutiny”

,,Chci Vám poděkovat! Po detoxu se mi konečne skvěle dýchá, uvolnily se mi dutiny, už nejsem zahleněná a přestala jsem chrápat! Ješte minulý týden jsem chrápala jako starej dědek, že i mě samotnou to budilo. Jo a taky běhám jako laňka! Děkuju!”

Silva, 56

“Právě prožívám druhou pohodovou a hlavně bezbolestnou menstruaci”

Právě prožívám druhou pohodovou a hlavně bezbolestnou menstruaci. Už kvůli tomuto stojí za to si tělo pročistit. Díky za inspiraci, BRAWO Life! ,

Lucia,22

“Po detoxe som bola taká “vyčistená”, že som neverila, že niekedy môžem cítiť taký kľud a pokoj na duši. “

Psychické problémy som pocítila v roku 2016 od vtedy som strávila aj pobyt v nemocnici. Po detoxe som bola taká “vyčistená”, že som neverila, že niekedy môžem cítiť taký kľud a pokoj na duši. Takisto každú zimu mávam ekzém na rukách ktorý po detoxe zmizol. Ďakujem Vám za to, že ste a šírite tieto veci do sveta. Neviem či si uvedomujete pre koľko ľudí ste oporou, podporou a takýmto vodcom v správnej výžive! Takže za všetkých ďakujem

Martina, 49

“Prošla jsem si hlubokou transformací”

Detox na šťávách jsem poprvé uskutečnila v listopadu 2018, po pečlivé přípravě a docela dobře jsem ho zvládla.
Když jsem zjistila, že dělá mému tělu dobře, rozhodla jsem se letět v březnu 2019 na pobyt k Michalovi a Julce na Bali,abych se pod jejich vedením naučila o svoje tělo a mysl starat.Prošla jsem si hlubokou transformací a nebojím se říct, že domů už letěl jiný člověk. Moje tělo se začalo uzdravovat. Měla jsem obtíže pohybového aparátu ve stadiu naplánovaných operací (které jsem odmítla ) a jsem na dobré cestě být zdRAWá.

 

Judita,46

“K detoxu som namotala uz aj moju 71 rocnu mamicku”

“K detoxu viem este dodat ze som namotala uz aj moju 71 rocnu mamicku…. ktora je uplne nadsena z celeho priebehu. Mamicka ma srdcovo-cievne problemy a citi sa zo dna na den lepsie a vitalnejsie. Velka vdaka patri vam.”

Jana,28

“Okrem znizenia hmotnosti, bol pre mna najvacsi benefit znizenie padania vlasov”

“Za celu dobu sa mi zmenila energia v tele, bola som akoby vnimavejsia, bystrejsia. Okrem znizenia hmotnosti (cca 5 kg za 2 tyzdne) bol pre mna najvacsi benefit znizenie padania vlasov… je to nieco, co ma trapi pravidelne, ked necham vlasy odrastat a pri detoxe sa padanie uplne zminimalizovalo… z toho som bola uplne blazenaaaa 🙂 Julka a Michal dakujem, ze robite osvetu raw/vegan stravovaniu a forme liecenia / odlahcenia organizmu takouto formou, robite to skvele!

Dagmar,31

“Bolesti hlavy úplně pominuly, připadá mi hlava lehoučká a bez jakéhokoliv tlaku”

“Trpěla jsem často na migrény které mě vyřadily z provozu vždy na celý den. Detox mi pomohl poznat své možnosti a nastartoval novou etapu mého životního stylu. Bolesti hlavy úplně pominuly, připadá mi hlava lehoučká a bez jakéhokoliv tlaku. Děkuji Vám za možnost, inspiraci, motivaci a hlavně podporu ke zvládnutí detoxu na šťávičkách.

Lucka H.

,,Díky vašemu programu a dokumentům, které jsem zhlédla, se mi úplně změnilo myšlení a pohled na sebe.”

,,Včera jsem dokončila svůj detox a nemám slov! Věděla jsem, že mi to určitým způsobem pomůže, ale, že až tak? Šla jsem do toho, protože se mi objevil můj atopický ekzém, ale v nejhorší možné podobě, co jsem kdy měla! Ta bolest a svědění, byli neúnosné! No nebyl to jen ekzém, proč jsem do toho šla, ale i akné, které mě trápi asi 2,5 roku. Díky vašemu programu a dokumentům, které jsem zhlédla, se mi úplně změnilo myšlení a pohled na sebe. Po těch 3 týdnech cítím, jak je mé tělo čisté a má mysl taky! Tímto vám chci poděkovat, za všechno, co děláte, pomáháte lidem a šíříte takhle úžasnou věc, děkuju!”

Renata Z.

,,Neumíte si představit jak moc pomůže  někdy jedna věta!”

,,Zdravím, vím, že mi nejvíce pomohlo, když jsem si četla osobní příběhy a viděla fotky, tak posílám i svoje před a po. Trpěla jsem dlouholetým těžkým ekzémem, nepravidelnou menstruací, nadváhou, únavou a rozhodla jsem se pro detox bez kortikoidů. Před detoxem jsem vážila 93kg a po detoxu a na raw stravě krásnych 74kg! Já bych chtěla moc poděkovat Julce a Michalovi, že už dlouho a s neúnavným nadšením pomáhají a podporují nás všechny!”

Helena (45 let)

"Děkuji za 21 dní ke změně, jsem nadšená. Cítím se skvěle, zmizel mi ekzém, který mě trápil od dětství. Děkuji Julce a Michalovi!"