Michal a Julka Shark

Zjistili jsme, že každá nemoc je vyléčitelná

K raw detoxu a péči o zdraví pomocí živé stravy, cvičení a meditace, nás přivedly naše vlastní zdravotní problémy a zkušenost s jejich vyléčením.

Zjistili jsme, že každá nemoc je pouze o přístupu konkrétního člověka. Jak k tobě nemoc  přišla, tak díky tvému přístupu k životu a k tělu, může stejně i odejít.

A jak na to, ukazujeme posledních pár let, v podobě online detoxu 21 dní ke změně, podporujeme zájemce o detox v FB skupině, vytváříme nové e-booky, dělíme se o naše recepty a zkušenosti a propagujeme zdravý životní styl.

Zkrátka, děláme vše pro to, aby se co nejvíce lidí dostalo zpět, ke svému zdraví a vzalo svůj život do vlastních rukou… 

Michal je původem z Čech a Julka ze Slovenska, oba jsme se zamilovali do Indonézského ostrova Bali. Tento ostrov Bohů nám učaroval natolik, že jsme tu zůstali.

Přesto jsme i nadále v kontaktu s Českou i Slovenskou republikou. Děláme online detoxy 21 dní ke změně, kam se pravidelně zapojují stovky lidí a souběžně provádí detox každý ve svých domovech. 14 dní čerstvé šťávy a týde živá raw strava. Díky 21 dnům ke změně, se vyléčilo, nebo zlepšilo své zdravotní problémy, mnoho lidí. Jejich reference můžeš najíz i ZDE

Také máme vlastní značku skvělého šnekového odšťavňovače BRAWO Life B-365, který překvapí svým výkonem a kvalitou čerstvé šťávy.

Život nás zavedl na cestu zdraví, lásky a spokojenosti. Nyní tuhle naši životní cestu předáváme dál, aby se dostala mezi co nejvíce lidí.

Michal Shark

Prošel jsem si nemocí, kdy mne vyhřezlá ploténka v délce 1,5 cm tlačila na míchu a paralyzovala mne na téměř 6 měsíců. Nemohl jsem chodit, jen ležet.

Doktoři mi řekli, že pokud nepůjdu na operaci, že na 90 % ochrnu.

Nešel jsem a vyléčil se sám.

 • Dnes nejen, že nejsem ochrnutý, ale běhám, cvičím, plavu, surfuju, žiju!
 • Další mojí zkouškou byla rakovina táty a mámy. Díky tomu jsem nasbíral spoustu zkušeností a vím, co dokáže vyléčit i rakovinu.
 • Od roku 2014 nejím maso, z toho 4 roky  jsem byl na živé raw stravě a nyní vegan.
 • Jsem po celou dobu plný síly a zdraví.
 • Můj příběh a další články najdeš na mém osobním blogu, nebo instagramu Michal Shark

Věnuji se zdravé rostlinné stravě, meditacím, energetickému léčení, reiki, hypnóze do minulých životů, konzultacím, duchovní podpoře a seberozvoji, ale také miluji sport, běhání, surfování, jógu.

Julka Shark

Zbavila som sa  keratózy, rohovatenia pokožky tým, že som kompletne zmenila stravu. Najprv som vynechala mliečne výrobky a keratóza sa začala liečiť. Potom som vynechala aj mäso a prešla na čisto veganskú stravu. 100% príznakov zmizlo/vyliečilo sa po 2 rokoch na vegánskej strave a dvoch 21 dňových detoxoch na šťavách.

Začala som sa zaujímať o stravovanie, ako také, ako nám pomáha sa uzdraviť a zároveň žiť v súlade s prírodou, bez toho, aby sme ubližovali  tvorom na našej krásnej planéte. Cestovala som po svete a zbierala inšpiráciu na nové recepty, ktoré som pretvorila do vegánskej podoby.

Pracovala som ako kuchárka v brnenskom bistre Forkys. Mám kurz nutričného terapeuta a niekoľko kuchárskych kurzov od lektorov z celého sveta. Svoje vedomosti odovzdávam ďalej, v podobe kuchárskych videí a e-bookov.

Na youtube BRAWO Life môžete nájsť moje videorecepty alebo Akadémiu odšťavovania, kde sa z lekcií dozviete všetko o šťavách a odšťavovaní.

Venujem sa

 • príprave štiav
 • učeniu raw a vegánskych jedál
 • workshopom
 • prírodnej kozmetike
 • jóge
 • ženským témam

Som vegánkou od Marca 2015 –  môj príbeh .

Viac o mne a moje recepty, nájdeš tu:

https://www.instagram.com/julkashark/

Video rozhovory

Napsali o nás

Rozhovor pro Ženy s.r.o. o tom, že jsme tvůrcem svého života

Rakovina je slovo, které v nás budí strach a obavy. Bohužel je to také slovo, které vyslovuje čím dál více lidí právě proto, že se jich tohle téma bezprostředně týká. Michal získal zkušenosti s touto zákeřnou nemocí prostřednictvím svých rodičů…