Michal a Julka Shark

Zjistili jsme, že každá nemoc je vyléčitelná

K raw detoxu a péči o zdraví pomocí živé stravy, cvičení a mediace…. nás přivedli naše vlastní zdravotní problémy a zkušenost jejich vyléčení. Zjistili jsme, že každá nemoc je pouze o přístupu konkrétního člověka. Tak, jak nemoc k tobě přišla, tak díky tvému přístupu k životu a k tělu, může stejně i odejít. Jak na to, ukazujeme posledních pár let v podobě pobytů na Bali, online detoxu 21 dní ke změně, podporujeme zájemce o detox v FB skupině, vytváříme nové e-booky, dělíme se o naše recepty a zkušenosti.

Zkrátka, děláme vše pro to, aby se co nejvíce lidí dostalo ke svému zdraví a vzalo svůj život do vlastních rukou… 

Michal je původem z Čech a Julka ze Slovenska, oba jsme se zamilovali do Indonézskeho ostrova Bali. Tento ostrov Bohů nám učaroval natolik, že jsme tu zůstali.

Bali milujeme a rádi Vám ukážeme všechna zákoutí a krásná skrytá místa. Projedeš si tradiční trhy, vodopády, zažiješ magickou hudební terapii v pyramidě, ochutnáš živou stravu v nejlepší Raw Vegan restauraci na Bali. Zhoupneš se na houpačce, která visí nad propastí, projedeš se mezi rýžovými poli, zažiješ pocit úžasu u pití šťávy na úpatí činné sopky. Budeš popíjet kokosový ořech na pláži u Indického oceánu a zažiješ nepopsatelný západ slunce. Naučíš se meditovat, relaxovat, používat svoji vlastní energii. Uvidíš každodenní ceremonie místních usměvavých lidí a vychutnáš si neopakovatelnou atmosféru ostrova bohů.. Denní cvičení jógy, výlety na nedalekou pláž s léčivým sopečným pískem, meditace u západu slunce, koupel ve vlnách oceánu!

 

Zní to nemožně? Na Bali není nic nemožné!

Tešíme sa na VÁS!

Michal Shark

Prošel jsem si nemocí, kdy mne vyhřezlá ploténka v délce 1,5 cm tlačila na míchu a paralyzovala mne na téměř 6 měsíců. Nemohl jsem chodit, jen ležet.

Doktoři mi řekli, že pokud nepůjdu na operaci, že na 90 % ochrnu.

Nešel jsem a vyléčil se sám.

 • Dnes nejen, že nejsem ochrnutý, ale běhám, cvičím, plavu, surfuju, žiju!
 • Další mojí zkouškou byla rakovina táty a mámy. Díky tomu jsem nasbíral spoustu zkušeností a vím, co dokáže vyléčit i rakovinu.
 • Od roku 2014 nejím maso, z toho 4 roky  jsem byl na živé raw stravě a nyní vegan.
 • Jsem po celou dobu plný síly a zdraví.
 • Můj příběh a další články najdeš na mém osobním blogu.

Na pobytech se věnuji meditacím, reiki, hypnóze do minulých životů, konzultacím, duchovní podpoře a rozvoji, józe a rád Vám ukážu tajná, skrytá místa na Bali, kde je co objevovat.

Julka Shark

Zbavila som sa  keratózy, rohovatenia pokožky tým, že som kompletne zmenila stravu. Najprv som vynechala mliečne výrobky a keratóza sa začala liečiť. Potom som vynechala aj mäso a prešla na čisto veganskú stravu. 100% príznakov zmizlo/vyliečilo sa po 2 rokoch na vegánskej strave a dvoch 21 dňových detoxoch na šťavách.

Začala som sa zaujímať o stravovanie, ako také, ako nám pomáha sa uzdraviť a zároveň žiť v súlade s prírodou, bez toho, aby sme ubližovali  tvorom na našej krásnej planéte. Cestovala som po svete a zbierala inšpiráciu na nové recepty, ktoré som pretvorila do vegánskej podoby.

Pracovala som ako kuchárka v brnenskom bistre Forkys. Mám kurz nutričného terapeuta a niekoľko kuchárskych kurzov od lektorov z celého sveta. Svoje vedomosti odovzdávam ďalej, v podobe kuchárskych videí a e-bookov.

Na youtube BRAWO Life môžete nájsť moje videorecepty alebo Akadémiu odšťavovania, kde sa z lekcií dozviete všetko o šťavách a odšťavovaní.

Na našich pobytoch sa venujem

 • príprave štiav
 • učeniu raw a vegánskych jedál
 • workshopom
 • prehliadkam na miestnych trhoch s exotickým ovocím a zeleninou
 • prírodnej kozmetike
 • jóge
 • ženským témam
 • výletom, kde Vám porozprávam o histórií Bali.

Som vegánkou od Marca 2015 –  môj príbeh .

Viac o mne a moje recepty, nájdeš tu:

https://www.instagram.com/julkashark/

Napsali o nás

Rozhovor pro Obzory o našich začátcích a rozjezdu ozdravných pobytů na Bali

Na indonéském ostrově Bali pořádají ozdravné detox pobyty pro lidi. Michal Shark a Júlia (Levandjulka) v rozhovoru o jejich seznámení, o raw čili živé stravě, ovocných a zeleninových šťávách, ale i o reiki, regresní hypnóze a především o rozjezdu jejich projektu BRAWO Life…

Rozhovor pro Ženy s.r.o. o tom, že jsme tvůrcem svého života

Rakovina je slovo, které v nás budí strach a obavy. Bohužel je to také slovo, které vyslovuje čím dál více lidí právě proto, že se jich tohle téma bezprostředně týká. Michal získal zkušenosti s touto zákeřnou nemocí prostřednictvím svých rodičů…

Video rozhovory