Staň se PARTNEREM BRAWO Life a vydělávej

Připravili jsme pro Vás partnerský program BRAWO Life. Naší filozofií je spolupráce s lidmi, které jsou na stejné vlně. Nadšení pro zdravý životní styl, založený na rostlinné stravě, radost z odšťavňování ovoce a zeleniny, mixování skvělých zdravých pokrmů a předávání zkušeností dále mezi lidi.

Máme velikou radost, že mezi Vámi vládne nadšení z našich produktů a s radostí je užíváte. Proto bychom prostřednictvím našeho partnerského programu, chtěli nabídnout možnost přivýdělku. Po registraci v programu Partner BRAWO Life, který můžete provést ZDE www.partner.brawolife.cz  obdržíte jedinečný link, který můžete předat zájemcům o koupi našeho odšťaňovače, mixéru, e-booku, či online programu 21 dní ke změně, nebo si ho prostřednictvím banneru dát na svůj web, nebo blog, facebook, instagram atd.

Pokud dotyčný přes tento link vstoupí k nám do obchodu a nakoupí během 30 dní, připadne 10% provize z nákupu, jako odměna, na Váš účet Partner BRAWO Life. Vše uvidíte přehledně právě na stránce partner.brawolife.cz Odměna bude vyplácena na základě dohody o spolupráci, nebo vystavené faktury a my zašleme peníze rovnou na účet.

Je to velmi snadné. Stačí se zaregistrovat, zkopírovat si svúj link. Stáhnout si náš reklamní banner a vložit si ho na svůj web, blog, kamkoliv, je možné, s aktivním proklikem právě přes stažený link z partnerského programu a začít vydělávat.

Pokud nemáte svůj web, nebo blog, nezoufejte, můžete například sdílet na instagramu, nebo facebooku naše storíčko, nebo příspěvek a přidat k němu opět svůj link z partnerského programu. Nebo napsat recenzi, že jste spokojeni (doufáme, že ano 🙂 ) a k tomu přiložit odkaz ( svůj link z partner BRAWO Life. A je to!

Případně předat tento link někomu z rodiny, kamarádovi, sousedce a jejich nákup se opět odrazí v odměně na Vašem účtu Partner BRAWO Life a dostanete odměnu z prodeje.

Po přihlášení do programu, najdete kompletní nápovědu přímo v aplikaci,

 

Těšíme se na spolupráci a věříme, že nám všem přinese radost a hojnost! 🙂

Michal&Julka BRAWO Life