Doprava a způsob platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Převodem na účet

Platební údaje Vám přijdou na e-mail, většinou trvá připsání platby jeden pracovní den.

Odložená platba-platba na splátky

umožňuje našim zákazníkům e-shopu odložit úhradu nákupu až o několik dnů. Odložená platba přináší moderní alternativu pro dobírku. Pomáhá nakoupit i zákazníkům, kteří třeba zrovna čekají na výplatu.

Nabízíme pro vás odloženou platbu ve spolupráci s Twisto, mallpay a Equa bank.

Více zde:https://brawolife.cz/odozena-platba-a-platba-na-splatky/

Platba přes PayPal

PayPalem zaplatíte za Váš nákup pomocí platební karty nebo prostřednictvím Vašeho PayPalu.

PayPal je asi nejznámější a nejrozšířenější platební systém, využívaný k on-line platbám na internetu a může jej využívat každý majitel e-mailové adresy. Při PayPalu jsou totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a ne pod číslem účtu, jak jsme u nás zvyklí z klasických bank.

PayPal je také internetový platební systém, který umožňuje zdarma dělat internetové platby platební kartou a přesuny peněz mezi účty.

PayPal dnes patří k nejrozšířenějším a nejbezpečnějším on-line platebním systémem na internetu vůbec. Jeho služby využívá přes 100 mil. lidí po celém světě, v 103 zemích.

Právě pro svou bezpečnost a univerzálnost jsme si PayPal vybrali na to, abychom zprostředkovali platby mezi vámi, našimi zákazníky a našim internetovým obchodem.

Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.

Co je potřebné pro placení PayPalem?

Embosovaná platební kartu (karta s vytištěnými čísly) s dostatkem finančních prostředků a e-mail.

Jak probíhá platba PayPalem?

Velmi jednoduše. Chcete-li na našem internetovém facility zaplatit pomocí PayPalu, nemusíte si zřizovat PayPal účet. Stačí, když si při nákupu vyberete jako způsob platby PayPal. Po odeslání objednávky budete požádáni o zadání čísla karty, termínu její platnosti a bezpečnostního kódu. Pokud již máte účet PayPal, bude Vám umožněno se k němu přihasit a platbu odeslat.

Pozor důležité: v případě plateb přes PayPal nesděluje číslo platební karty obchodníkovi, ale pouze PayPalu.

Platební portál je bohužel v angličtině, a protože se nejedná o naše stránky, nemáme možnost Vám jej přeložit.

Pro zrealizování platby potřebujte:

  • číslo platební karty
  • měsíc a rok ukončení platnosti karty
  • CSC kód (Váš bezpečnostní kód je trojmístné číslo nacházející se na zadní straně karty nad podpisovým proužkem)
  • e-mailovou adresu