V roce 2020 jsme Vám představili náš první odšťavňovač B-365 v černé barvě. Od té doby jsme přidali dvě další barvy a stovky z Vás jsou jejich spokojenými majiteli. Tak jako vy, i my ho používáme každý den, na naše čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, rostlinné mléka, smoothies a zmrzliny. Co ale používáme taky každý den, je mixér. Na našem e-shopu najdete mixér Omniblend z edice Love of raw, který prodáváme v rámci spolupráce se Zuzkou a Honzem z Love of raw a který jsi stále na našem e-shopu můžete zakoupit v třech krásných barvách 🙂

Pět let žijeme v Indonésii a po úspěchu s odšťavňovačem v Evropě jsme se rozhodli přinést značku BRAWO Life i sem. V Indonésii je velmi oblíbené mixování, tak jsme na trh chtěli přinést opravdu kvalitní a multifunkční stroj. To se nám s naším mixérem podařilo. Když jsme byli v procesu tvoření, byli jsme z mixéru tak nadšeni, jeho krásou, silou a funkčností, že jsme se rozhodli podělit s ním nejen s Indonésií ale s celým světem!

Proto by jsme Vám rádi představili mixér BRAWO Life BL-801:

mixér BRAWO Life

 

Mixér je v základní černé barvě, moderní, s digitálním displejem. Užší nádoba z BPA free, z tepelně odolného materiálu, umožňuje mixování i menších porcí. To oceníte při přípravě smoothies nebo kaší pro jednu osobu nebo mixování menšího objemu ořechů. Většina mixérů má totiž příliš širokou nádobu a tak musíte mixovat velká množství. K základním čtyřem nožům jsme přidali dva navíc, pro ještě důkladnější a hladší mixování. 6 vroubkovaných nožů z nerezové oceli dokáže snadno rozmixovat ořechy, semena, luštěniny, obiloviny, zeleninu a led. Příslušenství k mixéru obsahuje designové pěchovadlo a praktickou stěrku z tvrzeného silikonu.

Praktické pěchovadlo Vám pomůže při mixování ořechových másel, hustších smoothies, omáček anebo při výrobě semínkového těsta na RAW krekry, při přípravě ořechovo-semínkovo-datlových kuliček, energetických tyčinek nebo hutných těst na raw dorty.

Pěchovadlo je v bezpečné délce a designováno tak, aby se nedotklo nožů při jejich mixování. Proto jej používejte vždy jen skrz malý otvor přes víko mixéru. Silikonová stěrka je dostatečně dlouhá, aby se dostala ke všem zbytkům na spodku nádoby a ohebná tak, abyste z ní dostali i poslední kapku smoothies, polévky nebo omáčky. Jednoduchá manipulace a čištění je už jen třešnička na dortu 🙂

Digitální ovládání obsahuje výchozí programy na smoothies, zmrzlinu, zeleninu a ovoce, mixování ořechů a ořechových másel, pulzní spínač a naši oblíbenou funkci-ohřev polévek a omáček! Tento program je vhodný pro přípravu krémových polévek a omáček. Jen dáte uvařené ingredience /například vařené brambory, brokolici, květák nebo pečená rajčata, česnek, papriku, mrkev…/ do mixéru, spustíte program a mixér Vám připraví teplý pokrm. Pokud byste si chtěli připravit raw pokrmy, také to je možné. Třeba hráškovou, rajčatovou nebo mrkvovou krémovou polévku? Bez problémů. Syrovou zeleninu, vodu /nebo rostlinné mléko/, spolu s kořením dáte do mixéru, spustíte mixovací program s ohřevem a podle teploty jaká Vám vyhovuje, mixér vypnete. Jak úžasné, že? 🙂 Podívejte se na naše YouTube video, kde ukazujeme jak jíme celý týden! Najdete tam více jak 35 receptů i s použitím našeho mixéru.

V mixéru připravíte i další raw pokrmy-těsto na raw krekry, ořechová másla, raw dipy, zálivky a omáčky. Zdravé domácí krémové zmrzliny, smoothies z čerstvého ovoce a zeleniny, rostlinná mléka z mandlí, kešu a dalších ořechů, z ovesných vloček ale také sójová nebo rýžová mléka.

 

K mixéru dostanete e-book s praktickými recepty na smoothies, smoothie bowls, ořechové másla, rostlinná mléka, omáčky, zálivky, dipy, polévky, zmrzliny, domácí mouky a mnoho dalšího! 

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Technické špecifikace stroje:

  • Napětí: AC 220-240V, 50/60Hz
  • Spotřeba energie: 1 500 W
  • Váha: 6,3 kg
  • Rozměry: 45×32,8×26,5 cm
  • Počet otáček: 40 000 RPM (Red-Hat Package Manager)

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Navštivte náš e-shop a objednejte si mixér ještě dnes 🙂

 

 

 

Sdílejte: