online detox pro každého

Před jakoukoliv nemocí, Tě může ochránit pouze silná imunita organismu.

Každá nemoc je vyléčitelná – je to na tobě

21 dní, které mohou být klíčové k změně života a k navrácení ztracené energie

Odšťavňovač BRAWO Life B-365

Jeden z nejlepších odšťavňovačů na trhu.

DETOX ONLINE
21 DNÍ KE ZMĚNĚ

V FB skupině, formou e-booků či uceleného online programu

PŘÍBĚHY UZDRAVENÍ

Inspirace příběhů a zkušeností od Vás, uzdravení a přinavrácení radosti ze života 

ODŠŤAVŇOVAČE A MIXÉRY

Přinášíme Vám jedny z nejlepších přístrojů na trhu. Skvělé pomocníky a průvodce zdravým životním stylem.

RECEPTY, RADY A ZKUŠENOSTI

Raw živá strava, šťávy, vyvážená vařená veganská strava, blog o duchovním rastu a krásach Bali

Zdraví je cesta

Neléčime lidi. Ukazujeme cestu, jak najít rovnováhu mezi duchovním a fyzickým zdravím. Naučíme Tě, jak se zbavit každé nemoci vlastními silami. Naučíme Tě, jak si vyčistit organismus detoxem, přírodní cestou, jak se stravovat, aby jsi byl trvale zdravý a jak se starat o svoji psychickou pohodu. Tvoje tělo je tvůj chrám. Zeptej se sám sebe, jak se cítíš dnes? A jakou kvalitu života si chceš užívat za 10,20,30 let? A na základě této vize můžeš stavět již dnes. Každým jedním jídlem, každou meditací, každou fyzickou a psychickou aktivitou, afirmací, vděčností, si blíž k rovnováze, pevnému zdraví a životní pohodě.

Náš recept na zdraví nestavíme na pilulkách, tohle není dlouhodobé řešení. Stavíme ho na soběstačnosti a zodpovědném přístupu ke svému tělu. Protože nikdo jiný nevezme zodpovědnost za tvůj život a tvoje zdraví, jedině TY. Jedině ty se každým jídlem denně rozhoduješ, zda si zdraví posíliš nebo oslabíš.

Jestli chceš vzít svůj život, zodpovědně do svých rukou, bude nám potešením, být součástí, tvé cesty.

Termíny detoxu v FB a MeWe skupině zdarma:

Online detox probíhá v naší skupině na Facebooku 4x ročně, zcela zdarma. Online detox s BRAWO Life, 21 dní ke změně, znamená 14 dní na čerstvých ovocných a zeleninových šťávách a 7 dní na raw stravě.

4x do roka děláme online podporu, aby jste si tento detox mohli užít v pohodlí, z vašeho domova. Je to skvělá příležitost, jak s detoxem začít.

Stačí se přihlásit do naší facebookové skupiny, kde je více jak 7000 lidí se stejným zájmem o své zdraví. Nebo do nově vzniklé skupiny na MeWe, kde je 600 lidí, ale která je velmi aktivní.

NOVOROČNÍ DETOX 19. 1. – 8. 2. 2022
JARNÍ DETOX 17.4.-7.5 2022
LETNÍ DETOX 15.7.-4.8.2022                                                                            PODZIMNÍ DETOX 12.10.-1.11.2022

Co nabízíme?

Detox je 21 dní ke změně je program, kdy konzumuješ 14 dní pouze čerstvou šťávu z ovoce a zeleniny a týden živou raw stravu. Celkovou očistou-detoxikací organismu, tě provedeme podle toho, co ti vyhovuje.

facebook skupina

Uzavřená fb skupina, kde najdeš bezpečný prostor, pomoc a zkušenosti, nejen naše, ale i tisíce dalších lidí, kteří se zajímají o detox.

E-booky

Elektronické knihy s recepty, videorecepty, radami, návodem na detox, šťávy, živou i veganskou stravu.

Online program 21 dní ke změně

Nejucelenější online návod pro tvůj samostatný proces očisty organismu a uzdravení.

ODŠŤAVŇOVAČE A MIXÉRY

Skvělí pomocníci na cestě ke zdraví a zdravému životnímu stylu.

SUPER JUICER

Šnekový odšťavňovač BRAWO Life B-365

Na našich cestách jsme vyzkoušeli mnoho odšťavňovačů a ten nejlepší vám nabízíme teď pod naší vlastní značkou. Tento výkonný šnekový odšťavňovač s velkým vstupním otvorem zvládá i velké kusy ovoce a zeleniny, přičemž zachovává co největší počet živin, vitamínů a minerálů. Připrav si s ním tu nejlepší šťávu pro svůj detox.

O Nás

K raw detoxu a péči o zdraví pomocí živé stravy, cvičení a mediace…. nás přivedli naše vlastní zdravotní problémy a zkušenost jejich vyléčení. Zjistili jsme, že každá nemoc je pouze o přístupu konkrétního člověka.

Naučíme Tě, jak se zbavit každé nemoci vlastníma silama. Naučíme Tě, jak si vyčistit organismus detoxem, přírodní cestou, jak se stravovat, aby jsi byl trvale zdravý a jak se starat o svoji psychickou pohodu.

Náš recept na zdraví nestavíme na pilulkách…., ale na zdravé a čerstvé stravě … RAW a vegan. 

S čím ti může RAW detox pomoct?

 • Navrácení životní energie a radosti ze života
 • Bolestivá menstruace /PMS/ 
 • Nadváha
 • Krevní tlak a jeho normalizace
 • Ekzém
 • Trávicí potíže
 • Migréna, bolesti hlavy
 • Záněty v těle
 • Problémy se štítnou žlázou
 • Lupénka
 • Bolesti kloubů
 • Únava
 • Zlepšení spánku
 • Endometrióza
 • Křečové žíly
 • Problémy s prostatou
 • a mnoho dalšího..

ZDRAVOTNÍ ÚSPĚCHY NAŠICH KLIENTŮ

Blog

Výhody a nevýhody šnekového a odstředivého odšťavňovače

Výhody a nevýhody šnekového a odstředivého odšťavňovače

Výhody a nevýhody šnekového odšťavňovače: A proč je lepší než odšťavňovač odstředivý? O detoxu a jeho náležitostech, specifikacích a samotném detoxikačním procesu jsme se již v mnoha článcích i příspěvcích, zde na blogu i na sociálních sítích, rozepsali. Neustále nám...

25 min EXPRESS – 15 receptů do 25 minut!

25 min EXPRESS – 15 receptů do 25 minut!

25 min EXPRESS - 15 (video)receptů do 25 minut zDARma  👉🏻 Kolik času z našeho dne jsme ochotni věnovat přípravě jídla? 👉🏻 Je to přímo úměrné našemu zdraví? 👉🏻 A věděli jste, že příprava jídla nemusí být zdlouhavá a vy nemusíte trávit hodiny denně u sporáku? Jak to?...

Jak se zapojit do detoxu 21 dní ke změně-rostlinná cesta

Jak se zapojit do detoxu 21 dní ke změně-rostlinná cesta

Od roku 2017 pořádáme šťavové detoxy, díky kdy se mnoho lidí léčí z různých nemocí a znovu se cítí lépe nejen fyzicky, ale i psychicky. Přečtěte si skutečné příběhy uzdravení pomocí šťavového detoxu s BRAWO Life.  Po čase nám začali chodit zprávy a prosby, jestli...