DETOX online

“Před jakoukoliv nemocí, Tě může ochránit pouze silná imunita organismu.”

Po obrovském ohlasu a úspěchu detoxu online na dálku, kdy se připojili stovky lidí ze svých domovů, jsme připravili 4 termíny DETOX online na dálku v letošním roce.

Můžeš se zúčastnit zcela ZDARMA. Termíny detoxu zde:

  • NOVOROČNÍ DETOX 10.1. – 30.1.2020

Máš pocit, že po vánočních svátcích potřebuje tvé tělo očistu? Cítíš, že toho bylo moc a potřebuješ si odpočnout od spousty jídla a najít ztracenou energii? Chceš vstoupit do nového roku lehce a plný síly?

Pak je povánoční detox vhodný právě pro Tebe! Více info nalezneš zde:

  • JARNÍ DETOX 10.4.-30.4. 2020

Nejoblíbenější a nejznámější termín pro očistu těla. Perfektní načasování, když se probouzí příroda. Chceš se probudit i Ty? V tomto čase půstovali již naši předci, aby připravili svá těla do dalšího ročního období.

Zapojit se do společného detoxu na dálku můžeš s námi a stovkou dalších lidí zde:

Detox 21 dní ke změně na dálku

  • LETNÍ DETOX 6.8.-26.8.2020

Léto v plném proudu, všude spousta čerstvého ovoce a zeleniny, proč toho nevyužít právě teď a dopřát svému tělu očistu? Budeš se lépe cítit, nastartuješ svůj organismus a zesílíš imunitní systém.

Podpora naší skupiny na facebboku i nás přímo z Bali.

Více zde: Info o detoxu

  • PODZIMNÍ DETOX 3.10.-23.10.2020

Během podzimu se příroda připravuje na zimu. Proto i my se připravíme tím, že naše těla podpoříme vitamíny a minerály ještě dříve, než zima zaťuká na dveře. Využijeme hojnosti zahrádek a farmářů , kdy byla na vrcholu sezóna ovoce a zeleniny.

Kdy jít do toho, když ne právě teď?

Informace o detoxu najdeš ZDE

At’už si vybereš jakýkoliv termín, je důležité prostě “jen” začít. Uvědomit si, že to děláš pro sebe a zvědomit si důvod, proč to tak chceš. Co tě k tomu vede. Je to únava? Zdravotní problémy? Nebo jen chceš vyčistit své tělo po těžkém období?

Jdi do toho s čistým úmyslem, vírou, že to zvládneš a udělej si z toho radost, ne povinnost. Možná budeš sám překvapen, co vše Ti toto rozhodnutí přinese 🙂

Nebudeš v tom sám 🙂