KDO JSME

Michal Shark

BRAWO LIFE

Prošel jsem si nemocí, kdy mne vyhřezlá ploténka v délce 1,5 cm tlačila na míchu a paralyzovala mne na téměř 6 měsíců. Nemohl jsem chodit, jen ležet.

Doktoři mi řekli, že pokud nepůjdu na operaci, že na 90 % ochrnu.

Nešel jsem a vyléčil se sám.

Můj příběh najdeš na: www.michalshark.cz

Dnes nejen, že nejsem ochrnutý, ale běhám, cvičím, plavu, hraju fotbal, žiju! Další mojí zkouškou byla rakovina táty a mámy.  Oba příběhy najdeš také na mých stránkách.Díky tomu jsem nasbíral spoustu zkušeností a vím, co dokáže vyléčit i rakovinu. Od roku 2014 nejím maso ,z toho 4 roky  na živé stravě a nyní vegan.

Jsem po celou dobu bez nemocí, plný síly a zdraví.

Júlia Hanudelová ( Levandjulka)

 Zbavila som sa  keratózy, rohovatenia pokožky tým, že som kompletne zmenila stravu. Najprv som vynechala mliečne výrobky a keratóza sa začala liečiť. Potom som vynechala aj mäso a prešla na čisto veganskú stravu. Začala som sa zaujímať o stravovanie, ako také, ako nám pomáha sa uzdraviť a zároveň žiť v súlade s prírodou, bez toho, aby sme ubližovali  tvorom na našej krásnej planéte.   

Som vegánkou od Marca 2015 .

Viac o mne a moje recepty, nájdeš tu:

https://www.instagram.com/julkashark/

Zjistili jsme, že každá nemoc je vyléčitelná.

Jde pouze o přístupu konkrétního člověka. Tak, jak nemoc k Tobě přišla, může díky Tvému přístupu k životu a k tělu, stejně i odejít. Své zdraví máš ve svých rukou. Je to na Tobě.