NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Zde můžeš najít odpovědi na svoje otázky :

BRAWO LIFE VILLA

1.Kolik stojí pobyt na 21 dní a co vše cena obsahuje?

Všechny potřebné informace o tom, co nabízíme a kolik stojí celý pobyt, nalezneš zde :

CO NABÍZÍME

  2.  Potřebuji víza na Bali?

Na Bali do 30 dnů pobytu není potřeba vízum. Pro občany evropské unie platí bezvízová povinnost. Při pobytu u nás v BRAWO Life, který trvá 21 dní, není tedy potřeba žádné vízum. Pro cestu na Bali je důležité mít cestovní pas s  lhůtou platnosti delší, než 6 měsíců.

3. A jak je to s očkováním? Je nějaké povinné očkování na cestu na Bali?

Očkování není povinné. Je to na každém, na jeho uvážení, zda se chce nechat očkovat, nebo ne. My s Julkou nejsme očkovaní a možná i díky tomu jsme zcela zdraví 🙂

4. Kolik stojí letenka a kde ji nejlépe sehnat ?

Cena letenky se pohybuje v závislosti, jak předem před odletem se zakoupí. Většinou platí, že čím dříve, tím lepší cena. Dalším důležitým faktorem je, kolik přestupů bude letenka mít a jak dlouhá doba bude na přestupech na další let. Levné letenky mají většinou delší rozpětí mezi lety. I tak se však dá koupit letenka velmi dobře a letět, co nejkratší dobu. Ceny letenek na Bali z Prahy se pohybují v rozmezí 15.000 – 25.000 Kč. Odlety jsou většinou z Prahy, Vídně, Budapešti. Záleží, kdo to kam má na letiště blíže, případně, jestli je někde letenka v akci. Dobrý vyhledávač na letenky za nejlepší ceny je : www.skyscanner.com, nebo www.pelikan.cz My sehnali Letenky s Emirates přes Dubai za 16.000,-Kč. Snažíme se vždy koordinovat letenky tak, aby pokud možno letěli všichni společně jedním letem. Málokdy se ale stane, že by letěli všichni z Prahy. Většinou je to poskládané z více letišť. Cílové letiště je Bali-Denpasar (DPS)

5. Nikdy jsem neletěl sám tak daleko a neumím žádný cizí jazyk, bojím se že to nezvládnu

Tady má strach většinou jako vždy, velké oči. Není potřeba se vůbec ničeho bát. Přiletěli za náma i ti, co opravdu letěli poprvé a anglicky umí říct pouze Ahoj..:) Sami říkali, že ten strach co měli, byl úplně zbytečnej. Vše je krásně značeno a stačí komukoliv ukázat svoji letenku a on vám prstem ukáže, kam máte jít. Zvládne to opravdu každý, není potřeba mít obavu. Je to výzva, překonat svůj vlastní strach. Později uvidíš, že to nic nebylo 🙂 Navíc dnes má každé letiště zdarma wifi. Takže kdo chce “pokecat” stačí zapnout wifi a google překladač online. Přeloží vše nač se chcete zeptat 🙂

6. Neumřu hlady na těch šťávách? Nebude mi něco chybět?

Stačí se podívat na dokument z loňského pobytu 4 účastnic. Mluví tam všechny o tom, jak celý pobyt prožívali. Není se opravdu potřeba čehokoliv bát, jen přijet a užít si to 🙂

Celý dokument ke shlédnutí zde:  Dokument 21 dní ke změně

Zkrácená verze s pozvánkou účastníků k vidění zde: BRAWO Life-pozvánka 

7. Je pobyt pro mne vhodný?

Pobyt není pro každého, neděláme klasickou dovolenou. Jestli je pobyt vhodný i pro Tebe, zjistíš v následujícím odkazu:

Pro koho je pobyt vhodný

8. Nestačilo by jen 14 dní ? Nemám tolik času, nepustí mne z práce.

Pobyt je přesně naplánován na nezbytně dlouhou dobu 21 dní, aby jsme měli možnost změnit návyky a nasměrovat Tě na novou cestu životem, zdravější a šťastnější. Vše je také sladěno s fázemi měsíce. Pokud nemáš čas na sebe a na své zdraví, není tento pobyt pro tebe vhodný.

9. Kolik si mám sebou vzít peněz a jakou měnu?

Tady není jednoznačná odpověď 🙂 Pokud nebudeš chtít kupovat žádné suvenýry a pod., stačí Ti sebou cca 100 USD, nebo Eur. Jediné na co bude potřeba peníze je lehátko na pláži ( poplatek cca 40,-Kč/den) a občas na kokosový ořech na pláži, nebo vodu, pokud si zapomeneš naplnit na vile svoji láhev. Kokosový ořech stojí cca 40 Kč. Doporučujeme vzít si platební kartu, jako pojistku, kdyby bylo potřeba pokrýt nějaký nečekaný výdaj. Ze zkušenosti víme, že utrácí nakonec každý, i ten, co říkal, že nebude 🙂 Různé suvenýry, trička, kokosové misky a pod., stojí pár korun. Značkové oblečení je stejně drahé, jako u nás.

Takže kapesné sebou, dle vlastního uvážení, jak kdo moc utrácí 🙂 Ideální měnou sebou jsou eura, nebo dolary. Nejlépe bankovky v hodnotě 100, nebo 50. Za menší bankovky dostanete někde menší kurz, při výměně. Je lepší si sebou vzít hotovost. Při výběru z bankomatu si některé bankomaty účtují poplatek za výběr a když k tomu přičtete poplatek domovské bance za výběr v zahraničí, může být ten výběr zbytečně drahý. Ale není to zase tak moc, takže rozhodně sebou platební kartu a nějakou tu hotovost, dle vlastního uvážení.

10. A můžu se spolehnout, že mne vyléčíte?

Tyto pobyty organizujeme proto, abychom ukázali lidem cestu, jak se dokáží sami vyléčit. Ukazujeme cestu, neléčíme. Sice máme zkušenosti s vyléčením mnoha nemocí, i těch vlastních, vždy však záleží na každém konkrétním člověku. Učíme, jak aktivním přístupem k sobě, ke svému tělu a ke svému okolí, dokážeme změnit i to, co se zdá nemožné. Uzdravit se dá opravdu i z rakoviny, ale jedině aktivním přístupem. Nečekej, že uděláme zázraky. Ty zázraky budeš dělat Ty sám 🙂 Takže jestli se uzdravíš nebo ne, záleží především na Tobě samotném. My budeme Tvými průvodci na cestě ke zdraví a uděláme maximum, abychom Ti pomohli najít svoji vlastní cestu.

21 dní ke změně